KONST / Litografier / Färglitografier 7358519
*
nr 735 8519
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st. Gerald Steffe (f. 1939), bladets mått: 56x43
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2012
kl 17:36:51
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gerald Steffe
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Läs mer om Gerald Steffe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gerald steffe litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7219 Färglitografier
2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Mark..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:38
-
7211 Färglitografier
3 st, Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:33
*
Gerald Steffe
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Läs mer om Gerald Steffe
nr 735 8519
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st. Gerald Steffe (f. 1939), bladets mått: 56x43
Kondition: oramade
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gerald Steffe
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, mÃ¥lare och grafiker, bosatt i Stockholm.Läs mer om Gerald Steffe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gerald steffe litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7219 Färglitografier
2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Mark..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:38 -
7211 Färglitografier
3 st, Albin Amelin (1902-1975), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:33